Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin

Sklep internetowy „Grawer reklamowy", dostępny pod adresem www.grawerreklamowy.pl  prowadzony jest przez firmę Bartech Bartosz Roman, wpisaną przez Burmistrza Miasta Piaseczno do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 20525. Siedziba firmy znajduje się pod adresem: ul. Złota 3 05-504 Złotokłos.

 Firma jest zarejestrowana pod numerem NIP:5931827566. , Regon:142169720.

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy „ Grawer reklamowy.pl” prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę www.grawerreklamowy.pl ,

2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie „Grawer reklamowy” są fabrycznie nowe oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronie internetowej   www.grawerreklamowy.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  Sklep „ Grawer reklamowy”  zastrzega sobie prawo do dowolnych zmian cen produktów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Posiada on również prawo do usuwania i dodawania towarów do oferty, wprowadzania, odwoływania, jak i zmian akcji promocyjnych w dowolnym momencie.

4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy faktury VAT.

5. Klient wybiera sposób zapłaty oraz rodzaj przesyłki przed dokonaniem zamówienia.

6. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przesyłki są dostarczane zazwyczaj w ciągu 1-3 dni roboczych

 7. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone

Sklep „Grawer reklamowy”  nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez firmę kurierską z umów obsługi przewozowej.

Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

 

8. Możliwe są następujące formy płatności:

Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z fakturą pro-forma i  numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie.

9. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, sklep „Grawer reklamowy” zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem.

10.Przy towarach/usługach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

11. Obecność towaru w ofercie na stronie internetowej  sklepu „Grawer reklamowy”  nie oznacza dostępności towarowej i możliwości realizacji zamówienia. W razie braku danego produktu Klient zostanie  poinformowany o możliwości zmiany zamówienia, wydłużenia czasu dostawy lub możliwości anulowania zamówienia.

12.  Sklep "Grawer reklamowy”  przyjmuje zamówienia pod adresem www.grawerreklamowy.pl 24 godziny na dobę, w ciągu całego roku. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta będą rozpatrywane pierwszego dnia roboczego następującego po złożeniu zamówienia.

ZNAKOWANIE

1.      Sklep „Grawer reklamowy”  oferuje asortyment oznakowany techniką grawerowania laserowego, tampondruku, sitodruku, termotransferu.

2.      Materiały oraz niezbędne do oznakowania informacje (miejsce, wielkość, projekt w formie elektronicznej) dostarcza Klient. Na stronie internetowej sklepu znajduje się informacja w jakim programie i w jakiej formie mają być dostarczone potrzebne materiały.

3. Sklep "Grawer reklamowy" nie odpowiada za ewentualne różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje, itd.) – takie rozbieżności nie mogą być przyczyną ewentualnych reklamacji i zwrotów.

4. Produkty personalizowane i oznakowane na zamówienie nie podlegają zwrotowi lub wymianie.

GWARANCJA

1. W przypadku otrzymania towaru z wadą fabryczną lub prawną Klientowi przysługuje roszczenie do producenta, zgodnie z przepisami obowiązującego prawa i warunkami gwarancji.  Gwarancja nie obowiązuje, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH


1.  Klient składając zamówienie wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez sklep „Grawer reklamowy” w celu realizacji zamówienia,  a także przesyłania oferty i innych informacji dotyczących sklepu "Grawer reklamowy".
2.  Dane osobowe Klientów są poufne i nie będą udostępniane osobom trzecim.
3.  Klient wyraża zgodę na otrzymywanie od sklepu „Grawer reklamowy” korespondencji pocztą elektroniczną oraz tradycyjną – na adres podany w formularzu zamówienia. 
4.  Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883) dane gromadzone są z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich osób nieupoważnionych.
5.  Każdy Klient, którego dane znajdują się w bazie danych sklepu „Grawer reklamowy”  ma prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawienia i usuwania.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Korzystanie ze sklepu „Grawer reklamowy”  oznacza pełną akceptację regulaminu i polityki prywatności.                                           .            

2. W sprawach nieuregulowanych powyższym regulaminem mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl